KROK PO KROKU

  1. Na samym początku należy uzyskać Profil Kandydata na Kierowcę, ale żeby go zdobyć należy udać się do lekarza uprawnionego do badań kierowców (bez skierowania) i uzyskać zaświadczenie lekarskie, następnie zdjęcie kolorowe (1 szt) jak do prawa jazdy i w przypadku osoby niepełnoletniej zgodę rodziców (druczek do pobrania w wydziale komunikacji). Z badaniem, zdjęciem, zgodą rodziców i dowolnym dokumentem udajemy się do wydziału komunikacji Urzędu Miasta lub Starostwa Powiatowego tam otrzymujemy bezpłatnie i na miejscu Profil Kandydata na Kierowcę (PKK)

2. Zapisujemy się na kurs (telefonicznie, email, osobiście, SMS bądź przez formularz internetowy)

3. Zostaje utworzona platforma szkoleniowa – wykłady przez internet w domu.

4. Po ukończeniu części teoretycznej szkolenia w formie e-learningu (wykłady w domu przed komputerem 24h/7dni w tygodniu) zapraszamy na część praktyczną (jazdy). W celu ustalenia pierwszych jazd kontakt telefoniczny 604-671-555

Wybierając Kurs "VIP" – wszystkie formalności załatwiamy Wspólnie, nasz Instruktor przyjedzie do Ciebie, umówimy na wizyte lekarską-badania, zdjęcie, profil kandydata na kierowce, ustalimy termin egzaminu, a to wszystko w trybie expresowym.

Komentarze są wyłączone.